Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 22:25   #3326
nemea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No witam ponownie Tydzień się włóczyłam a tu tyle wiadomości przybyło, że ciężko mi było przeczytać za jednym zamachem Ale teraz przy własnej manufakturce (robię swoje zaproszenia ślubne) dobrnęłam do końca wątku znów. Płakać mi się chce, że przegapiłam taka fajną zniżkę... Chociaż jak tak pomyślę, to jeszcze wtedy pieniążków na PP nie miałam Ale teraz mam, a następne dochody w planie i skuszam się na zamówienie róźności z EDM.
Z Perfectem Intensive (na razie jedynym minerałkiem) jesteśmy juz ponad tydzień jak papużki nierozłaczki Formułka dobra, a kolorek jak na razie cudeńko Tylko bedę sie opalać niedługo Mam chęć na dwa zestawy sampelków. Myślałam za poprzednią radą Pastereczki zamówić:
Buff Perfect - Intensive
Beige Sunkissed Fair - Intensive
Buff Fairly Summer - Intensive

Z Intensive formuła dobrze sie rozumiemy jak dotad. Problemik z różami i korektorami pasujacymi do tego. Ponieważ myśle o drugim jakimś zestawiku to proszę o rade po 2 sztuki tego. Na podkłady myślę wziąć te same 3 ale w o-glo formule. Chyba, że ktoś ma inną radę. Ale w intensive się nie swiecę, a myslałam o-glo dodać nieco blasku. Róże to takie tez dla podkreślenia naturalnych rumieńców bym chciała

Przepraszam, że tak długie i takie wymagania, ale liczę na guru Pastereczke i resztę specjalistek
nemea jest offline Zgłoś do moderatora