Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Warkoczyki-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-09, 20:37   #2139
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Wiecie nie pomyslcie sobie ze jestem jakas straszna materialistka ale perspektywa siedzenia przy kims do 12 godzin (mam dwoje dzieci w tym synka 9 m-cy) praktycznie za darmo jakos mi si enie usmiecha to poprostu jest zmarnowany dzien i masa nerwow ,bo maly chce na rece bo jest glodny itp.Wiec ja wole jak klientka przedluza u mnie wlosy,robi dredloki albo rzesy, bo zajmuje to o wiele mniej czasu i jest mniej pracochlonne,a warkoczyki jasne ze fajnie jest widziec efekt i jest to o wiele bardziej satysfakcjonujace tym bardziej ze tyle pracy sie w to wlozyloAle ja akurat mam taka sytuacje z enie moge sobie pozwolic na robienie warkoczykow w takiej cenie.Dlatego zazwyczaj mowie jak ktos mnieo warkoczyki pyta ile to kosztuje ile trwa itp. i zaznaczam ze inni robia to taniej wiec moze poszukac w necie a napewno znajdzie dobra oferte
p.s. baglady ja mialam na glowie (na zdjeciu ktore dolaczylam tu na forum) 115 warkoczykow tylko,ale jakos nie wygladalo to zle ,bylam zadowolona
ja cie doskonale rozumiem, za mniej niz 300zl napewno nie robilabym warkoczy o standardowej dlugosci. a juz tym bardziej jakby mi to zajmowalo 12godzin.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
jak dla mnie robienie warkoczyków za np. 200 zł to też jest strata czasu, i szczerze mówiąc zastanawiam sie czy takie dziewczyny robiące po niskiej cenie nie oszczędzają za bardzo na ilości zużytych włosów itp. Chyba lepiej więcej zapłacić i mieć porządnie zrobione
oczywiscie, ze tak , mysle, ze troche oszczedzaja wystarczy spojrzec na objetosc tych warkoczy.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując