Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 19:59   #3305
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Wodo, FD jest oparty na skrobi kukurydzianej nie na ryżu.
Oj, pomylka

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Musze powiedzieć, że cholernie podobają mi się blade panny młode, takie wampirzyce w białej sukni. No cudo po prostu, więc wodo sodowa, nie możesz się opalić Teściową się tam jakoś udobrucha, (od)dasz jej te kosmetyki na imieniny
No ja akurat bialej nie mam tylko ecru Opalac sie nie bede za zadne skarby swiata, przynajmniej ja jedna nie poddam sie przedslubnej presji A co do tesciowej, to ona jakos nigdy nie trafia w prezenty dla mnie, na szczescie siostra TZa do tego prezentu od tesciowej wybrala mi tez fajne butki i perfumy

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

Pokażesz się nam jako blada panna młoda ?
Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Wodo sodowa - prosiłabym o zdjęcia po ślubie w sukni A co do tekstów z mamą TŻ i TŻ to
Zobacze jak mi makijaz wyjdzie, bo postanowilam sie nie oddawac w niczyje rece, bo napewno nikt nie bedzie podzielal mojej wizji makijazu
.
Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
A ja chciałabym się zrobić na taką delikatną pastelową białą pannę młodą - nie wampirzycę. Ale look wampirzycy też mnie kusi. I suknia z czarnymi wstawkami...
Ale moja konserwatywna rodzinka padłaby z wrażenia...
Jestem blondynka, nie czarna - to może to nie będzie pasowało mi? Czerwone usta na przykład?

A suknia najjaśniejsza biel, myślę o diamentowej albo o śnieżnej.
Ja w bialej sukni wygladalam tak jakos nieladnie, zreszta tylko ecru nadawala sie do mojej wizji retro slubu
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora