Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-14, 20:52   #1947
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Witam.Mam do Was pytanie.
Używałam Differinu przez kilka miesięcy i moja twarz wygląda dobrze.Chciałabym utrzymać efekt oczyszczenia skóry,tak więc myślałam o połączeniu Effaclaru z Acne Dermem.Nie chcę używać retinoidów,bo myślę o złuszczaniu naskórka u dermatologa,a nie można tego robić podczas kuracji adapalenem.Tak więc chciałam spytać,czy można od razu zacząć używać łącznie Effaclaru z Acne Dermem i nawilżaniem,czy może najpierw wprowadzić jeden kwas,a stopniowo drugi?I jaką polecacie częstotliwość stosowania - "trójpolówkę"?Jeśli tak,to czy mogę się smarować w takim systemie od razu?
Wybaczcie moje pytania,ale jestem zawiedziona kolejnym dermatologiem,który na moje trzy pryszcze na czole chce mi przepisać Roaccutane :/
pulpet ja zaczynałam swoją przygodę z kwasami od Effeclaru K i Acne Dermu właśnie. Włączyłam je do pielęgnacji jednocześnie ale naprzemiennie z nawilżaczem: acne derm - nawilżacz- effeclar k- nawilżacz- acne derm... W moim przypadku zdało to ładnie egzamin ale sama musisz pielęgnacje dostosować do swojej cery. Jeżeli uzywałaś differinu to jesteś już trochę zaprawiona w bojach . Po prostu obserwuj
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując