Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-22, 15:01   #3763
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
w sumie jedynie facelle ostatnio dodawalam do pielegnacji z racji lenistwa (myje twarz pod prysznicem po wczesniejszym zmyciu oczu)... Ale tez jakos hormony mi zaszalaly niedawno wiec to nie jest takie pewne czy to on nie pasuje mojej skorze (ale najlatwiej go wyeliminowac). uzywam Acnelecu codziennie wieczorem, choc z racji, ze skora sie nie polepsza to ratuje sie benzacne. Nawilzam zelem aloesowym i plynem oczarowym z kwiatem pomarnaczy od fitomedu, makijaz taki jak zawsze wiec on nie jest podejrzany
Po prostu zastnanawia mnie czy on moze robic krzywde (skladowo jest bardzo ok)
Hormony są o wiele bardziej prawdopodobne, niż facelle, najlepiej iść zrobić badania

Benzacne jest przeciwbakteryjny, powinnaś pomyśleć o czymś złuszczającym: effaclar, acne derm, tonik z kwasami etc. Polecam bloga kosmostolog. Złuszczanie naprawdę daje efekty

Myślę, że każdy kosmetyk(facelle też) może powodować podrażnienie, a wrażliwa skóra czasami na podrażnienie reaguje krostami. Próbowałaś myć twarz wodą mineralną?
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora