Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-03, 13:27   #4693
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wzrusz
Tak- po prostu jest tam w składzie, stąd to działa. Kilka kropli daje radę.

rozumiem
a jak się INM zachowuje po rozcieńczeniu? długo się ten efekt utrzymuje, czy to tylko chwilowe?


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja SH też zlewam do jednej butelki, gdzie mam resztki rożnych top coatów. To jest mieszanka wybuchowa I ciągle rzadki! Ale nie schnie tj SH.
Świeży SH jest cudowny, rzadki, genialnie się poziomuje i rozlewa. Pozalewane skórki mi nie przeszkadzają - wszystko można wyczyścić. Ale chyba nie ma ideałów, więc trzeba się cieszyć z tego, co jest

kurczę, chyba muszę swoje zlać do jednej butelki mam dwa SH i trochę Poshe na dnie, ciekawe jak to wszystko się razem zachowa
oj tak, świeży jest cudny na początku nie umiałam się nim obsłużyć, tj. złapać idealną kroplę, żeby pokryć paznokieć, ale to wszystko kwestia wyćwiczenia
z topów które mi wpadły w ręce (SV, Poshe i SH) to chyba właśnie SH był najlepszym pod względem konsystencji, aplikacji, tafla jaką dawał nawet mi się podobała (co prawda SV chyba nic nie pobije ), a trwałość.. u mnie zawsze taka sama czyli ok. tydzień, czasami dłużej (nawet bez top coatów..) i nie wiem jakim cudem, skoro w tygodniu tyle zmywam, przy myciu głowy też nie oszczędzam rąk, to samo przy praniu ręcznym, ostatnio nawet zagniatałam kruche ciasto, a mani.. nie ruszone


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja własnie polowałam, polowałam a jak przyszedł ten CC to przypomniałam sobie, że przecież posiadam złoty glitter też od CC

no cóż.. to jest właśnie natura pazurkomaniaczki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora