Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-03, 15:37   #4699
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50071234]

Śmiejesz się ze mnie ? O Ty niedobra !

Są takie słodkie [/QUOTE]
Mmm

Nom :P I zajmują mało miejsca!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nieco senny
Nieco xD Popłakałam się
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurczę, chyba muszę swoje zlać do jednej butelki mam dwa SH i trochę Poshe na dnie, ciekawe jak to wszystko się razem zachowa
oj tak, świeży jest cudny na początku nie umiałam się nim obsłużyć, tj. złapać idealną kroplę, żeby pokryć paznokieć, ale to wszystko kwestia wyćwiczenia
z topów które mi wpadły w ręce (SV, Poshe i SH) to chyba właśnie SH był najlepszym pod względem konsystencji, aplikacji, tafla jaką dawał nawet mi się podobała (co prawda SV chyba nic nie pobije ), a trwałość.. u mnie zawsze taka sama czyli ok. tydzień, czasami dłużej (nawet bez top coatów..) i nie wiem jakim cudem, skoro w tygodniu tyle zmywam, przy myciu głowy też nie oszczędzam rąk, to samo przy praniu ręcznym, ostatnio nawet zagniatałam kruche ciasto, a mani.. nie ruszone





no cóż.. to jest właśnie natura pazurkomaniaczki
Ja uwielbiam ten z CC z zestawu z Tkmaxxa, niestety nie widziałam w TKmaxxie już tych zestawów
A wymieszanie tych topów hmmm, to może być ciekawe Może wyjdzie idealny xD

Nawet tego nie tłumacze xD

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziękuję, pomogły ! Poszło i mam wolne
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora