Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-06, 13:47   #55
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja polecam brevoxyl jak na razie najlepszy na zanieczyszczenia , wszystko ładnie wyciąga i rozjaśnia , szukam niestety nadal kremu który by nie robił krzywdy , obecnie mam tylko olej z orzecha włoskiego do nawilżania

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

brevoxyl,benzacne właśnie miałam i szukam czegoś nowego
Myslałam o acne derm,przy okazji wyrównuje koloryt skóry.
Macie z nim doświadczenie?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi coś doradzicie... Mam chyba cerę tłustą. Błyszczy się, od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś pryszcz, przed okresem mam jeden podskórny, bolący, ale nie ruszam go, i po kilku dniach znika. Moim największym problemem są zaskórniki... Mam je na całej twarzy. Na czole, na nosie, na brodzie, na policzkach... Nawet koło uszu. Mam tego dość... Na policzkach widać rozszerzone pory. Dodatkowo ostatnio moja skóra wygląda szaro, jest jakaś bez życia. Mogłybyście polecić mi coś, co pomoże usunąć chociaż w częsci te zaskórniki?
Dodam, że zauważyłam, że w moim przypadku kremy do cery tłustej nic nie dają, mam tylko więcej pryszczy, bardziej pomagają kremy nawilżające.
Masz zaskórniki zamknięte (takie podskórne,wyczuwalne pod palcami,czy otwarte- czyli czarne punkciki?)
Tez szukam odpowiedniej pielęgnacji i chcę doprowadzić cerę do ładu.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora