Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 15:29   #2116
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Uhm używam kwasu od 3 miesięcy, jednak chciałabym ulepszyć moją pielęgnacje i już przygotować jej zmiany na słoneczne dni. Niestety nie znam siew tym temacie, więc proszę uprzejmie o pomoc z góry dziękuje

Cera: w strefie T zanieczyszczona, rozszerzone pory, liczne podskórniaki, wagry, zapalenia liczne wokół lini włosów gule, reszta twarzy wrażliwa, zaczerwieniona z ŁZS
Po lysanelu troszę strefa T mi się uspokoila szczególnie czoło

Rano:
żel tea tree oriflame
tonik nuno ziaja
na strefę T nakładam kolejno: krem błyskawicznie działający na wypryski oriflame
fluid matujący optimals SPF 8 Oriflamme
fluid astor mattitude SPF 22
puder matujący
na resztę twarzy krem normalizujący optimals SPF 8

Popołudniu:
zmywam makijaż garnier skóra wrażliwa dwufazowy płyn do demakijażu
tonik nuno ziaja
na strefę T krem błyskawicznie działający na wypryski oriflame (na mnie działa nawilżajaco)
na resztę twarzy krem z liposomami avon

Wieczór:
garnier czysta skóra 3 w 1 używam jako żel
tonik nuno ziaja
strefa T lysanel active
reszta twarzy seum hydra radiance avon

2 razy w tygodniu
peeling 1x clearskin avon, 1x mechaniczny mocny ziaja pro
maseczka strefa T 1x glinka+pomidor oriflame, 1xoczyszzająca zielona glinka ziaja pro
reszta twarzy 1x maseczka z oliwą z oliwek planet spa avon, 1x jogurtowo-porzeczkowa oriflame

Mam w szafie krem z filtrem 30 do ciała z oriflame będzie nadawał siedo twarzy? Stosując kwasy tylko na czoło brodę, filtry muszę nakładać na całą twarz? Jaki filtr byłby dla mnie odpowiedni? Co moge zmienić w pielęgnacji? Nie chcę latem znów mieć takiej zanieczyszczonej cery ;/ jak skończy mi się lysanel mam duac od dermatolog. Warto robić przemienną pielegnację tzn różny program na każdy dzień, albo cykliczne programy?

Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując