Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium a Piegi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-20, 20:01   #63
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Post Dot.: piegi a solarium

A proszę Cię bardzo mój Drogi

Cytat:
Napisane przez Pablo88
(powstrzymalem sie i nie napisalem niczego co moglo by Cie urazic)
W zdaniu tym ewidentnie pokazujesz jaki to dobry jesteś, ponieważ powstrzymujesz się od urażana Chocolatki. Gdybyś zaś się nie powstrzymał, to... oj uraziłbyś nas. Twoja groźba nie jest dosłowna, ale ja umiem czytać między wierszami.

Poza tym Misiu skoro już udzielasz jakichś rad, to mam do Ciebie ogromna prośbę: napisz na dole, najlepiej tekstem pogrubionym: "Biorę odpowiedzialność za rady, których udzielam"

Dlaczego?
Już tłumaczę:

My opieramy się na wiedzy naukowej, która co prawda nie jest jeszcze wdrażana w życie, ale ja jakiś czas, jak solaria zbiorą żniwo w postaci nowotworów skóry i innych nieprzyjemności, to ludzie przekonają się do tego.

Ty zaś, jak sam napisałeś, opierasz się na swojej praktyce, proszę więc, byś w takim razie brał za to odpowiedzialność. Ponieważ jeśli jakaś nieświadoma Osoba, z wrażliwą skrórą jak np. Eweelina pojdzie na to solarium i spali się na nim dzieki Twoim radom, to skutki tego będzie odczuwać długo, może także pobudzić feumelaninę do zmian mutagennych. Jeśli zaś będzie czesto korzystać z owego solarium, to za kilka lat będzie mieć nie tylko przebarwienia, przedwczesne zmarszczki, niską zawartość kolagenu i innych ważnych substancji w skórze, ale także grozi jej rak skóry.

Ja nie staram się zastraszyć nikogo, przypominam tylko o tym, o czym lekarze mówią już od dawna (widocznie jednak mówią o tym za mało). Życzę Wszystkim aby mieli długo zdrową i piękną skórę.

I jeszcze jedno skoro, być moze Ciebie nie ciekawi naukowa teoria, ale są Osoby, które ona ciekawi i które chcą się czegoś na ten temat dowiedzieć. Nie patrz na Wszystkich przez swój pryzmat. Ja się cieszę, że ty jesteś zdrowy, że nie masz problemów ze skórą itd. Ale nie narażaj Innych na szkody.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując