Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masażer Głowy !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 22:04   #42
dem
Przyczajenie
 
Avatar dem
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 27
Dot.: Masażer Głowy !

Cytat:
Napisane przez Kamillusia Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś na "allegro" elektryczny masażer z wibracjami , koszt to nie całe 20 zł plus koszta przesyłki, mam nadzieje że nie będę żałować . Może mniej się namacham rękami - to dla wygody mojej i dla osoby która od czasu do czasu może zechce mi masować tym czyś wibrującym.
Główny mój cel to odprężenie bo uwielbiam gdy mi ktoś robi coś z włosami to pewnie spodoba mi się .
Moje włosy są długie ale nie nadają się na rozpuszczanie , jest ich nie za wiele a co gorsze są bardzo cienkie .
Wypadają garściami a bardziej i są łamliwe, mam nadzieje że zaczyna mi rosnąć bardziej mocne i odżywione ,no i przestane je ściągać garściami z poduszki i dywanu . Moja skóra na głowie jest blada ,lekarka mówi że w takich zaleca masaże skóry głowy ,ale nie dla mnie, niestety z powodu że ma cienkie i łamliwe włosy nie zaleca tego robić bo są zbyt delikatne i trać je mogę uszkadzać ich strukturę , wiec kolo się zamknęło i chyba pozostał ten masażer . U mnie dość dziwny przypadek bo paznokcie mam w dobrym stanie i długie ,a włosy to szkoda gadać.

Dam wam znać jak dostane to cudeńko jakie doznania i po jakimś czasie napisze czy włosy przestały wypadać oraz czy coś się z nimi poprawiło .


Pozdrawiam
Ja na Twoim miejscu poszukałabym przyczyny wypadania włosów wewnątrz organizmu, bo wypadanie włosów to tylko efekt czegoś co się dzieje z organizmem. Pierwsze co przychodzi na myśl to zrobić morfologię i poziom ŻELAZA z którym wiele kobiet ma problemy w sensie niedoborów..możliwe że niewłaściwą suplementację prowadzisz, możliwe że masz braki witamin i mikro- i makroelementów...ale mam nadzieję, że rzeczywiście masz tylko takie słabiutkie włosy a przyczyna nie jest wewnątrz.
Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Taszita 3mam kciuki za dalsze postępy
Zdaje się, że w poprzednim tyg. masażery były w netto, a ja przegapiłam grrr...Mam za to pokrzywę i chyba zacznę ją pić Z uwagi na łysienie androgenowe piłam wierzbownicę (ma właściwości antyandrogene), ale ostatnio mam dużo suchszą skórę i ją odstawiam, więc może łyknę sobie za ten czas pokrzywy, bo kupiłam ją z wierzbonką i czekała na swoją kolej
Mogę Ci pozazdrościć konsekwencji Ja nie cierpię rękoma we włosach grzebać, bo mam je naprawdę rzadkie..Dlatego szukam masażera
A ja dziś go zakupiłam właśnie w Netto, więc nie wiem czy przegapiłaś czy u mnie oferta ta sama tydzień później może się pojawia heh. Kosztował chyba 5,99 zł czy coś koło tego.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

A co do mojego pierwszego spotkania z tym 'wynalazkiem'...otóż było ono swego rodzaju porażką! Byłam przy jakimś stoisku, gdzie pani sprzedawała biżuterię naturalną itp. szpargały jak i ten masażer ale za kosmiczną cenę 20 zł!!! Byłam zaciekawiona i się zastanawiałam nad nim nawet, w pewnym momencie pani bez ostrzeżenia zastosowała go na mnie!!! Myślałam, że jej zrobię krzywdę normalnie, ponieważ dostałam strasznego skurczu mięśni szyi i barku...uczucie było tak silne, że tak zareagował mój organizm czyli przeżył totalny stres. Więc dobrze radzę, nikogo nie zaskakujcie w ten sposób, bo można to przypłacić naprawdę silnym bólem jak w moim przypadku.
dem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując