Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-03, 19:20   #4393
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy ja wlasnie widzialam chemiczne cos, jak znajde zalacze linka, no tak kobiety sa bardzo zmienne, mnie tez na wiosne ciagnie do jakichs zmian, i tak sie waham czy w ogien czy w blond czy braz

Melina powinnas dorzucac zdjecia na kilka watkow, Twoimi kolorami byloby zainteresowanych wiele dziewczyn
No właśnie, miałam ochotę na coś jaśniejszego-tym razem nie oczyszczałam włosów przed farbowaniem bo właściwie nie było z czego.
Wszystko z ,,ciężko zmywalnymi silikonami,, powyrzucałam - a tylko one przyczyniały się do mocnego oblepienia włosa w rezultacie nierówno rozłożonego pigmentu. Po farbowaniu położyłam na włosy ampułkę nawilżającą z Alfaparf ,,nutriseduction,, - dla moich włosów super.
Czy któraś z was rude piękności używała maskę Joanny prof. z jedwabiem? czy ona wypłukuje kolor?...a i zapomniałam dodać że oczywiście sporo zakwasiłam (zapach fuuu, jak zwykle, ale warto).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Włosy już wysuszone - kolorek piękny, jaśniutki rudy, włoski lux po nutri seduction, multum grubych loków...naprawdę fajnie nawilża, tego było im trzeba
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-03 o 19:21 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora