Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-21, 18:37   #4960
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Grażko ja po wakacjach nie miałam kremu i na samym oleju leciałam + do tego mydło z glinką do mycia twarzy i taaaki przesusz miałam
Ale szczerze,to ja na Renev nie daję kremu... a przynajmniej nie dawałam,bo ostatni przed wakacjami skończyłam,teraz jak skończę z peelingami to wchodzę z retinolem w formie Renev serum właśnie Uwielbiam go
Przy poprzednim opakowaniu serum też nie nakładałam kremu ale teraz po renew wstawałam rano z błyszczacą buzią więc na próbe posmarowałam się po godzinie kremem i okazało sie , że tego mi było potrzeba . Glinki w maseczkach i mydłach omijam wielkim łukiem choć różowej nie próbowałam i bardzo mnie kusi .Zieloną czystą nakładam na bolace miejsca takie ze stanem zapalnym(kostka, kregosłup , bark)- mi pomaga.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a ja mam taki eyeliner i nakładam go skośnym pędzelkiem everyday minerals i łącze z duralinem inglota. tylko gdzieś mi teraz ten pędzelek zginął i jestem wściekła!!! jak nie znajde to kupie chyba w sephorzebo teraz są dni VIP i mam zniżke 20% na wszystko.
To teraz moje zakupy
1. Żel uniwersalny babydream - dobrze znany tutaj
2. Balsam babydream - ot taki po prostu balsam
3. Olejek khadi stymulujący wzrost włosów - ściślej tutaj
4. Olejek khadi do włosów amla - reszta tutaj
5. szampon khadi - tutaj
6. mleczko-oleje Tołpa - naprawde ujędrnia!!!!: love:
7. krem do rąk alterra - nie uwierzycie ale to mój pierwszy produkt alterry, bardzo fajny kremik!
8. olej ze słodkich migdałów - polecam gorąco!!!
Super zakupy
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora