Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-16, 07:03   #3738
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Małgosiu ja dzisiaj nałożyłam filtr JMO na tylko umytą i tonikiem przejechaną buzię.Żadnego kremu tylko filtr i powiem Ci,że rewelacja.
Buzia jak po dobrym nawilżaczu.Dzisiaj bielenie jeszcze mniejsze(o ile przy filtrze może być jeszcze mniejsze)wchłonął się migiem i buzia była w nim tak ładna,że poszłam tak do sklepuZero podkładu czy pudru
Cudowny jest ten filtr i polecam bardzo

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj Klolciu kusisz kochana. Tym bardziej, że zaczęłam ostatnią butlę balsamu Mommy-to-be
Ty Margo o balsamie,a ja o żelu do mycia napiszęWięcej tego czegoś nie kupię,bo ciężko tym dziecko umyć.Jakiś taki tępy w myciu,nie czuć,że się w ogóle tym myje.Nawet nie wiem jak go opisać,bo to taki cudaczny kosmetykWcześniej mąż bardzo na niego narzekał,bo to on zawsze córkę kąpię,ale użyłam tego ja i złotówki bym za ten żel nie dała.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora