Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 17:30   #3511
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba, mimo że u siebie ie znoszę cieniowania. Śliczne są

Nie zamierzam się obrażać, to tylko Twoja opinia i masz do niej prawo Ale pisałam, napuszyły się tak od źle spłukanej kawy. Chyba mi nie służy bo włosy były napuszone i sztywne, a do tego jak przejechałam ręką (gdy były już całkiem suche) to widziałam w zgięciach palcy drobinki kawy i taki pyłek brązowy Umyłam dzisiaj głowę i są normalne, nie są cudem i okazem zdrowia ale to przeciętne suche włosy i nie trzeba od razu lecieć do fryzjera i obcinać 15 cm a potem narzekać, że ma się krótkie włosy (co by było pewne w moim przypadku ) tylko olejować, maski domowe robić itp. a dopiero jak to w żaden sposób ich nie "pod regeneruje" to zdecydować się na cięcie. Nie raz się przekonałam, że suche włosy da się zregenerować wbrew powszechnej opinii. Fakt, często jest tak, że niesłusznie się łudzimy ale jest też tak że pochopnie podejmujemy decyzje a potem biegamy do lustra zobaczyć czy coś urosło A jak całkowicie przestanę farbować to i farbowana część nie będzie dostawała po tyłku i będzie lepiej z mycia na mycie



Ooo jak dawno prostownicy nie używałam. W sumie się cieszę, chociaż nigdy nie miałam jakiegoś nałogu jej używania, tyle że to dobra prostownica i drogim prezentem była i mi czasami tak żal, że leży i się kurzy Używam jej od na prawdę wielkiego święta i też nigdy całe włosy.
Tak to kwestia tamtego zdjęcia po kawie.
Dodaję więc zdjęcie robione dosłownie 3-5 minut temu.
Kolor trochę ciemniejszy i mniej ciepły (wszystko przez rolety w ciepłym odcieniu)
Od razu mówię, że nie używam szamponów z silikonami, odżywek również się wystrzegam. Stosuję jednak od iedawna jedwab w końce w którym oprócz jedwabiu jak wiadomo jest silikon jakiś prosty i to tyle
Napuszenie było jednorazowe i kawę to ja chyba zostawię to działań wewnętrznych jako pomoc przy nauce

ps. gdyby włosy nie były pocieniowane tak mocno jak są, wyglądałyby o niebo lepiej, cóż pozostaje mi zapuszczać i cierpliwe czekać

grartis mój odrost w świetle dziennym, bez flesza, na tarasie, mały bo mały ale obiecałam pokazać włosy jeszcze były mokre lekko
dziękuję
no i od razu lepiej wyglądają, pewnie że tak to pewnie przez to że tak mocno masz wycieniowane, taki efekt jest, jak nie masz zniszczonych końców, to nie obcinaj jak nie chcesz z czasem jak będziesz podcinać po trochu to na pewno będzie lepiej
Masz rację prostownica to zło ja nie używam już od roku, hehe właściwie od kiedy przestałam farbować dzisiaj fryzjerka mnie uraczyła, no i od wielkiego święta też.
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora