Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 21:57   #2548
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko nic nie łykam, piję soczki ze świeżych warzyw i owoców, myślę, że sporo dają na zdrowie i włosy i już przestałam Tatę ochrzaniać, udaje, że nie czuję, ale wiem, że czasami mi dorzuca jakiejś pokrzywy czy innego krzaka ale kochany tak się z tym kamufluje, że nie mam serca go opierniczać, nawet jak nie smakuje

a w blondzie ciemnym czuję się świetnie, tylko chodzi mi o odcień marzę o tym perłowym 8,2 i do niego będę dążyć

sorry za tą drugą fotkę w naszej pralni-suszarni-prasowalni-schowku ale tam jest dobre lustro i widać mniej więcej dokąd mi sięgają jak stoję bokiem, chociaż głowę i tak mam troszkę pochyloną
o jak urosly mega prawie jak moje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To spacerek, nie plaża ale dzieki
Fajnie ze wlosy sa wg Ciebie ok



Dzieki wiedzialas, wiem
U Ciebie zmiany kondycji wlosow nie widac, stan jest chyba super nadal.


O jaaa jakie dlugie
zazdroszcze
Moje rosną jakby chciały a nie mogly

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------



Tak! A co myslalas

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

CASCADA
ale jak bedzie, juz nie bedziesz w ogole malowac?
jakie masz plany?
nie wiem czemu jak zobaczylam łódki-statki to pomyslalam ze na plazy gdzies byliscie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wydawało mi się, że też nic nie rosną, że cały czas mam taką samą długość, a tu na zdjęciu dopiero zauważyłam

dla porównania, rok temu było tak
bardzo duzo urosly

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja juz mam plan jakie sobie wlosy walne na jesien Jak ktoras z Was ma nowe wrzesniowe Cosmopolitan to jest artykuł o kolorze wlosow cos pomiedzy blondem a brazem i jest on okreslony jako kolor WHISKY ja bym to okreslila jako sredni blond

http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...s/pic1/284.jpg
http://stylio.pl/members/forum_posts/1/1617_xl.jpg


cos w tym stylu

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------




no jest mega roznica ) widac ze wloski maja sie coraz lepiej i sporo o nie dbasz... W sumie moje ostatnio tez szybko zaczely rosnac
czytalam to i nie wiem czemu whisky wg nich dla mnie po prostu sredni blond bezowy i popielaty ale coz, czego to nie wymysla
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora