Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-05, 20:45   #325
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Miałam pytać w wątku z kąpielą rozjaśniającą ale raczej tutaj szybciej dostanę odpowiedź, jak to jest z czerwienią.
Czy jak mam teraz już sprany trochę róż, pod spodem jak wiadomo kryje się mój biały blond, a górę od prawie roku robię farbą rozjaśniającą na oxy 9%, to zrobienie kąpieli rozjaśniającej sprawi, że kolor zejdzie? No i jak na włosy które już dużo przeszły to jakie proponujecie proporcje? Dodam, że posiadam 35gram proszku rozjaśniającego a reszty mam dość dużo Robiłabym raczej 6%, chociaż mam też 9%. Jednak przechodzę tymczasowo na taki kolor http://blog.frisorska.se/wp-content/...wart_blond.jpg . Muszę zregenerować włosy, a jednocześnie jest to na tyle jasny kolor, że jak zatęsknię za czerwienią to nie będzie ciężko wrócić. Zrobiłam próbę na pasemku farbą 9.1 allwaves z oxy 6% i wyszło bardzo podobnie, tylko miejscami czerwień przebijała (o dziwo nie róż). Nie jakoś mocno, raczej delikatnie, ale wolałabym by kąpiel rozwiązała ten problem. Nie mam kompletnie za co inwestować w jakieś środki do dekoloryzacji więc bazuję na tym co mam w domu :P

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-09-05 o 20:46
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora