Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 03:00   #4192
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Śpicie?
Ja kolejny wieczór z rzędu spędziłam z tż przy winku, do tego doszły świeczki, jedzonko, filmy w tv, same rozumiecie Titanic nawet leciał ale wyjątkowo żadne z nas nie miało ochoty go dziś oglądać A Wy oglądałyście?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EXCLUSIVE
no wiesz waham sie syos a londa kobietami jestesmy to mozna nam a co ten syoss tak fajnie infie wyszedł ze kusi no kusiale ja pewnie nie naloze go, tak gadam a pewnie zostanę na razie przy londzie. jednak samemu jak sie farbuje to taniej...a do fryz pojde raz na jakis czas zeby mi tył dofarbował no chyba ze ta londa bedzie spierac sie paskudnie...

wiecie co zrobilabym sobie na stare lata-->czyli teraz kolczyka w pepku kiedys miałam i mam tam blizne i takie zgrubienie i bym sobie znowu walnela. tyle ze brzuch mam taki wiele do zyczenia pozostawiajacy...i jednak chodze na basen a chyba jest zakaz, tak?
aczkolwiek coś mi sie głupoty trzymaja
Ja też mam ostatnio fazę na kolczyka w pępku I też nie mam fajnego płaściutkiego brzuszka, wręcz przeciwnie Mój tż nie za bardzo jest zadowolony tym pomysłem, stwierdził że woli kolczyki w nosie albo języku jak już
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora