Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-30, 19:02   #639
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Blond, brąz, brąz, blond...

Pisałaś wczoraj bodajże w którymś wątku, że teraz czekasz z fryzjerką aż włoski trochę odpoczną i robicie farbę

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Różnica będzie bo rozjaśnialabys swoje naturalne i niżej juz farbowane. Chyba ze stonować potem jeszcze całość jakąs farbką. a chcesz uzyc rozjaśniacza czy farby rozjaśniającej?jaki kolor chcesz dokladnie uzyskac?


teraz ja mam pytanko schodze z czerni i pozbywam się odcienia rudości. góra ładna poziom 9 gdzieś, ostatnie farbowanie alfaparfem odcieniami chlodniejszymi 9 i 10. po dwóch myciach niestety rudość znów wylazła żeby jakoś to wyrównać pomyslałam żeby nałożyć cos z poziomu7/8 (mysle konkretnie o wella color touch) żeby ciut przyciemnic góre i wyrównać z dołem. patrząc na paletę myśle że 8.0 byłby za jasny na moje końce i skłaniam się ku 7.0. chciałabym ja jednak połączyć z 7.07. odcień 07 to podobno zieleń. jak ten odcień może się zachować na złotawo jasno rudawych włosach? co z odcieniem 71? moge prosić o pomoc?:pros i:
dodam, że chciałabym schłodzić ten rudawy odcień, wiem że przyciemni mi napewno.
ojoj, na złocie obawiałabym się trochę zieleni. jeśli chcesz mieszankę to wzięłabym raczej coś z końcówką 34 albo ew. 31 plus naturę. poziom 7 często wychodzi sporo ciemniej, więc skróciłabym czas albo skłoniła się ku ósemce.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując