Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-20, 10:23   #3874
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4567195 9]Ludzie niestety dość często wysyłają pieniądze z kartkami... Ktoś mi kiedyś opowiadał, że dostał kartkę, widać że koperta była otwierana. Telefon do nadawcy - wysyłałeś coś oprócz kartki? - nie. Uff... ale się trafił jakiś skur* co szczęścia szukał [/QUOTE]

masakra niestety...
Teściowa potem Młodej dała do ręki tę kasę, ale ona sama kokosów nie ma, więc te 50 to dużo dla niej. Szczęście opitolił ją za to potem

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mi nic nie umknęło

Nie wiem ja tylko od siebie powiem, że on wysusza...mam go ja i koleżanka z pracy, niestety obie zauważyłyśmy to samo. Nie wiem jak u Prezia czy innych dziewczyn.
Czak czuwa.


To nie używałabym na co dzień.
W sumie na co dzień to tylko podkład i puder jest ten sam.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

nie pytaj nie doszła, ani zwrotu nie było... więcej nic nie wysyłam normalnie, bo strach po prostu ale już między sobą ustaliłyśmy co i jak, także nie jesteśmy poszkodowane tylko lakierów szkoda...
:
A może jak Ruda mówiła, jakiś mailik z reklamacją?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora