Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-12, 12:25   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosba-co dla zielonej 30???

Wlasciwie to az tak zle swojej cery nie pielegnujesz. Uzywasz filtry na dzein, a to juz polowa sukcesu. Wode termalna tez uzywasz , a ona dobra dla cery naczynkowej. Kolejny plus dla ciebie.
Szukasz czegos z wit. C . Zakupis mozesz Redermic albo Active C od LRP , albo TBS ma tez serie z wit. C najsensowniej wedlug mnie wygladaja kapsulki z wit. C ale jak zobaczylam cene 28€ za 28 kapsulek to mi sie odechcialo, nie stac mnie. Moze masz dostep do Flavo-C? w Pl do kupienia u mnie w DE nie.
Poki co od dwoch lat uzywam serum wlasniej roboty z wit. C&E, mam ta przewage ze moge robic sobie takie stezenie jakie chce, jakie moja cera toleruje. Z PL ma przyjechac do mnie juvit(witamina C dla dzieci) i sprawdze jak sie to to bedzie u mnie sprawdzac, moze na zime sie nada. Jestem w fazie, ze mi sie troche juz nie chce co tydzien robic nowej porcji serum, wiec jakis gotowiec by sie przypadl. Wit. C mozesz uzywasz na dzien pod filtry lub tez na noc.
Na noc planujesz zakup Diroseala, dobry wybor. Uzywalam go 1,5 roku, a teraz testuje krem ROC Retin-OX. Ystheal+ to wlasiciwie to samo co Diroseal, ma tyle samo retinalu w skladzie. Jedynie Ystheal emilsja dziala ciut mocniej bo ma mniej tresciwa baze, a Ystheal gel( we Francji byl do kupienia, czy nadal jest nie wiem), to calkiem niezy dopalacz. Pa lekka postac zelu i dziala najmocniej z wszysetkich produktow Avene. retinaldehyd nie tylko dziala przeciwzmarszczkowo, ale tez poprzez pogrubienie naskora naczynka staja sie mniej widoczne. Wiesz ze przy retinalu mozesz sie wysuszyc? To normalne, trzeba ten czas przetrwac dotluszczajac sie jakims kremem o prostym skladzie. Fajny jest Bübchen Calendula Haut Balsam, albo Weleda Wind und Wetter Creme.
Antirougeurs to krem na dzien, zawiera filtry, marne , ale sa.
Mozesz tez na noc, np co druga noc uzywac kwasow BHA np Effaclar K, jesli strefa T potrzebuje oczyszczenia, chodz po produktach z retinalem zwlaszcza tych o chudej bazie zauwazysz ze cera sie tez oczyszcza. Wprowadzaj nowosci powoli. Jakis fajny tlusty krem o prostym skladzie, ktory dziala lagodzaco i natluszczajaco tez ci sie przyda. Zreszta sama bedziesz widziec, co potrzebuje twoja cera. Wprowadzaj wszystko powoli, nie doprowadzaj do wysuszenia, bo to bedzie odwrotny efekt, wiecej zmarszczek. Wiem, co mowie, mam cere mieszana, naczynkowa i od ok roku przesusza sie bardzo latwo. To co dzieki mojej pielegnacji wygladzilam, to gdy mam za sucho to wraca spowrotem.
Jesli poczujesz potrzebe dotluszczenia sie pod oczami, a zaden krem sie nie sprawdzi, mozesz tez uzyc wit. A&E w kapsulce, jesli w domu cos takiego posiadasz, albo samej wit. E do serum wlasniej roboty jest potrzebna wiec i pod oczy sie przyda na noc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując