Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 07:53   #3582
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w szoku Maść Retimax 1500 to chyba największe cudo jakie mam w tej chwili Posmarowałam się nim na swoje stałe zaczerwienienia i podrażnienie po Clinique i dzisiaj w ogóle twarz jest jaśniejsza, nie piecze i moje stale czerwone policzki nie są już czerwone Chyba zakupię cały kontener tych Retimaxów Jestem uratowana

I witam się, kto rano wstaje ten wcześniej nadrabia zaległości w oglądaniu filmów, słuchaniu muzy i czytaniu książek Dziś mam na tapecie obejrzenie jeszcze raz Lucyfera, przesłuchanie całej dyskografii Jamesa Browna i przeczytanie Boskiej Komedii Dantego No i oczywiście dzień dla balsamowania złok aka pielęgnacji
gratuluję znalezienia złotego graala kosmetycznego
Boska Komedia - fajna księga czytałam kiedyś powodzenia w realizacji planu dnia

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość



Tylko chyba malo wydajny?
hmmm tego nie wiem. Bo miałam tylko próbki ale miałam pełnowymiarową tą wersję Double Wear light i był całkiem wydajny. Ale on też mnie wysuszał i za mocną tapetę mi robił na twarzy wiec puściłam w świat

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez zonka2015 Pokaż wiadomość
Cześć
Czy mogę się dołączyć?
pewnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora