Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 22:27   #224
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
hmm, 10 miesięcy to nieżle. jeśli Twoja skóra nawet po przerwaniu zabiegów nie wraca do wyjściowego stanu, to czy to znaczy, że botoks daje jakies dłuższe, trwalsze efekty pielęgnacyjne?a gdybyś teraz zupełnie zrezygnowała to co się będzie dziac?bo ja straszę tę moją koleżankę, że jak jej minie efekt botoksu to dopiero się załamie..a może zupełnie nie mam racji, chociaż ona jest zdeterminowana i tak
Botox pozwala odpoczac buzce i zmarszczki juz istniejace nie poglebiaja sie w czasie kiedy mamy ostrzyknieta twarz. Botox rowniez tak jak piasalam powoduje lekki lifting twarzy i zauwazalna jest poprawa wygladu skory.
Gdybym calkowice zrezygnowala z botoxu to pewnie po jakims dosyc dlugim czasie moja twarz wrocilaby do stanu wyjsciowego i coz... widoczne by bylo dalsze starzenie sie. Zapytam o to mojego lekarza nastepnym razem i dam Wam znac.

Rogatko, nie strasz swojej kolezanki! Jezeli jest tak zdeterminowana jak piszesz to dobrze dla niej! Napewno bedzie zadowolona z rezultatow!!!!
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując