Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki sposób najlepszy na pierwszy raz? Depilacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-21, 13:29   #9
tysia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 29
GG do tysia7
Re: Jaki sposób najlepszy na pierwszy raz?

Nie opalam sie w solarium,a sucha skore owszem mam,ale ja systematycznie naiwlzam i robie peeling raz w tygodniu.
wosk byl firmy depileve (nie wiem czy tak sie pisze) na cieplo.Nie wiem dokladnie jaki rodzaj,probowalam roznych kolorow.Roznice miedzy nimi widze tylko w latwosci nakladania.
Pierwszy raz maialam "robione" udo i do dzis mam bielsze plamy po nim,a bylo to juz z 2 miesiace temu.
Pozniej balam sie ale zrobilam lydki.I nie bylo juz tak strasznie,ale w niektorych miejscach naskorek rownez sie odrwal.Nie bylam zadowolona i postanowilam ze juz nie zrobie sobie tego w widocznym miejscu.Tydzien temu sie skusilam i kolezanka zrobila mi pachy.I to bylo straszne.Bolalo jakby mnie obdzierali ze skory.I rzeczywiscie w miejscu nalozenia wosku zdarla mi sie skora.Szczypalo jeszcze przez pare dni,caly czas mialam czerwone placki,ktore nastepnie zrobily sie takie twardsze,zaczely sie luszczyc,pozniej goic.Na pachach w odroznienieu od ud mam teraz ciemniejsze plamy.

Dzis juz wiem na 100% ze wosk nie jest dla mnie i juz wiecej nie potraktuje skory w ten sposob,ale ciekawi mnie co jest tego przyczyna.Wielu kolezankom nawet z sucha skora sie tak nie dzialo.
tysia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując