Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-14, 12:55   #2234
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Szukam mydła do rąk, które nie będzie wysuszało... Wszystkie tak mi masakrują dłonie... Teraz używam Alterry w płynie. I też jest be.
A do ciała używam mydeł naturalnych. Nawet one mi trochę ręce wysuszają, choć ciało mam nawilżone i nawet nie muszę balsamować. Coś nie tak mam z rękami chyba

Pięknie pachnie, mówisz... Kocham zapach miodu! Żeby tylko jeszcze coś robiło pożytecznego...
Ja również kocham zapach miodu
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeżeli masz w pobliżu mydlarnię Stenders, to polecam mydło kozie mleko i mydło miodowo-mleczne.
Mydełka są niestety drogie i kupujesz je na wagę, ale zwłaszcza to z koziego mleka jest naprawdę super Używałam do ciała i mnie nie wysuszyło, a nawet trochę nawilżyło i pozostawiło taką delikatną warstwę. Plusem dla mnie był też zapach
Mogłabyś kupić mniejszy kawałek na spróbowanie aby w razie czego nie wyrzucić pieniędzy w błoto.
Ogólnie oni mają bardzo dobre mydła, które nie wysuszają, a te z dodatkiem kremu, dodatkowo potrafią nawilżyć.
Testowałam też wczoraj dwa razy krem do rąk Garnier z miodem. Szybko się wchłania, długo utrzymuje na skórze i nie tłuści wszystkiego, czego się dotkniesz. Dłonie są bardzo wygładzone i delikatne. Jak skończę aktualny krem, to sięgnę po niego. Może wcieraj je po każdym myciu?

Ja ogólnie mam suchą skórę i zauważyłam, że mydła w płynie zdecydowanie lepiej wpływają na stan rąk, niż te zwykłe, dostępne w marketach mydła w kostkach.

A na mydełku z Alterry napisane jest tak:
Alterra mydło z olejami roślinnymi MIÓD
z czystym miodem

Mydło produkowane jest z wartościowych, czystych olejów roślinnych. Łagodnie myje skórę i pomaga jednocześnie zachować odpowiednie jej nawilżenie. Subtelny zapach rozpieści Twoje zmysły.

Gwarantowane cechy produktu:
*100% czyste oleje roślinne
*nie zawiera syntetycznych substancji konserwujących ani składników pochodzenia zwierzęcego
*dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
__________________

Edytowane przez Irja
Czas edycji: 2011-08-14 o 12:57
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując