Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 13:36   #2848
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Monika8508 Pokaż wiadomość
A ile razy się powinno przykładać i ścierać? Ja nakładam olej, masuję 1 minut ę i przykładam gorącą mikrofibrę i trzymam tak aż będzie zimna. Następnie ścieram 1 raz delikatnie i znowu to samo tzn nakładam olej, masuję, trzymam i ścieram 1 raz- może to zbyt mało? Wodę mam bardzo ciepłą, a czasem gorącą

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------



" Olej + Olej – nakładamy niewielką ilość olejku oczyszczającego na twarz, masujemy, spłukujemy letnią wodą i powtarzamy. Polecana metoda dla osób, które nakładają pełny makijaż. Dobrze działa dla skóry suchej i wrażliwej, choć nie każdemu może odpowiadać uczycie „filmu” na skórze, który pozostaje po tej metodzie."

Może to moje okropne błyszczenie to ten "film" który jest zjawiskiem normalnym? Napiszcie dziewczyny jak to u Was jest?
Ja ma skore sucha i nic mi sie nie blyszczy film zostaje, ale taki przyjemny w dotyku, aksamitny, mieciutki, na pewno nie blyszczacy, oleisty.

Nie wiem czy to z tego wynika, ale ja nie trzymam mikrofibry tak jak Ty.
RObie tak: buzie z pelnym makijazem lekko zwilzam woda, wylewam troche oleju na dlonie, rozsmarwuje na nich, nakladam na buzie, robie masaz okolo pol minuty, przykladam goraca sciereczke doslownie na chwile, myje ja, ogrzewam pod woda, wykrecam, znow przykladam na buzie, na chwile, lekko masujac, myje scierke, ogrzewam woda, wyrzynam i zaczynam scierac caly makijaz, bardzo dokladnie, miejsce w miejsce, przy nosie, na nim samym, na brodzie i na linii wlosow mocno pocierajac, reszta (policzko, czolo, dekolt) delikatnie. Znow myje sciereczke, jeszcze raz pocieram buzie, wkladam sciereczke pod lodowata wode, przykladam do buzi. Koniec.

I nie swieci sie, a jest miekka i nawilzona.

Mysle, ze bledem jest nakladac olej, pocierac, przykladac goraca szmatke i czekac, az bedzie zimna, bo zimno ma za zadaie zamknac pory i Ty to robisz nie po oczyszczeniu, tylko w trakcie, gdy caly ten olej i brud z makijazu, calego dnia masz jeszcze na buzi, stad moze te ropne wypryski? Ale moze wypowie sie ktos dluzej ocmujacy
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2012-07-12 o 13:38
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując