Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-27, 11:00   #161
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Kwasy jesli cie nie beda podrazniac to tylko BHA jak np Effaclar K. Nigdy nie siegaj po AHA( chodz mozesz sprobowac), bo AHA podrazniaja naczynkowa cere. Niby jest dobrze i nagle zonk. Jesli jestes uczulona na kwas salicylowy to i pewnie BHA ci nie podpasuja, wiec i maseczke z aspiryny czy tonik z niej odpada. Kwasy sa dobrze jak ci sie cera zanieczyszcza, Jesli masz zaskorniki np. Badz cera ci sie przetluszcza to kwasy ja wyreguluja.
Moja mieszana cera tez ma sklonnosc do wysuszen, ale bardziej w zimie, kiedy w domu jest suche powietrze. teraz tez lubi ale bardziej okolice oczne. Mnie Rubialine teraz odpowiada. Co znaczy czy wzmacnia naczynka czy widze efekty? Chodzi ci o to czy nie pekaja mi nowe?
ja ogolem od kiedy mam popekane naczynka, to nie widze zeby mi nowe przybyly, mam te pare na platkach nosa i to wszystko. Jedno co widze odrazu po uzyciu to ze lekko rumiana cera przybiera jednolity kolor.
Wyprobowac krem mozesz gdyby co dosmarujesz sie jeszcze czyms. Jak sie okarze ze to nie to to wiecej nie kupisz. ja na pocztaku bylam zawidzina ze on taki lekki i odloyzlam na bok. Poczekalam jak cera przestala sie wysuszac i przyszlo cieplo i jest dobrze, ale jak mi sie skonczy i przyjdzie jesien to napewno go nie kupie, bezdi eza lekki, a packac sie kilkoma kremami nie chce.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując