Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty- część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-08, 17:33   #4809
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak kot je mięso to daje koncert niezależnie od tego jaki to rodzaj mięsa. Moje ostatnio robiły koncert jak widział steki wołowe bo to duży płat mięsa po prostu. A wołowiny dawać nie mogę bo mają obie alergię pokarmową i po wołowinie wymioty i biegunka. Także jak kot daje koncert to wcale nie oznacza, że dany rodzaj mięsa czy pokarmu należy mu podać.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


Niby jak chciałabyś te pieniądze odzyskać?
Bezpańskie o ile nie są pod opieką schroniska nie są przez nikogo finansowane. Pomagać bezdomnym trzeba z głową. Jak nie chcesz obciążać własnego budżetu no to dajesz do schroniska albo jakiejś fundacji.
Bo Polska to ubogie społeczeństwo i ludzi nie stać na własne leczenie i na żywność dla ludzi, a co dopiero na wydatki na zwierzęta i to niczyje?
Niemcy to po prostu bogatszy kraj, więc logiczne, że może sobie pozwolić na więcej.
Weterynarz powiedział, że fakturę do fundacji wystawia i koszta oni wszystkie poniosą, także warto działać 😊 a moje miasto jest małe, niecałe 70 tys. mieszkancow.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora