Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe plamy po słońcu :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-08, 11:37   #11
12Neonka12
Przyczajenie
 
Avatar 12Neonka12
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Narvik,Norwegia
Wiadomości: 16
GG do 12Neonka12
Dot.: Białe plamy po słońcu :(

Przczyn białych plamek jest wiele, Popierwsze ja też mam białe przearwienia na twarzy. Sa słabo widoczne gdy skóra jest blada natomiast jak sie opalę sa bardzo widoczne. Ja już tabletek nie biorę,czego wynikiem jest masowe wypadanie włosów. :/ ale wracając do tematu małe białe plamki troszke łuszczące się to łupież pstry. Też miałam z tym problem,nie widać go na jasnej skórze,dopiero jak się opali. Jedynym dobrym sposobem na łupiez pstry jest Pewaryl. Silna maść która zabija grzybka,bo niestety jest to grzyb. Zarazic się można w solarium np. Przy regularnym stosowaniu pewarylu grzyb ginie ale plamki zostają gdyz jest to grzyb pigmentu. Sposobem na sprawdzenie czy jest się już zdrowym jest ponowne opalenie skóry. Łupiez pstry nie występuje raczej na twarzymrobi się tam gdzie skóra się poci, czyli plecy,ramiona,brzuch. Ja już nie wiem co pomoże na te białe przebarwienia na twarzy ale biorę teraz vit. z grupy B bo podobno pomagają. Mam nadzieje że pomogłam. Boooziaki dziewczyny,nie martwcie sie ,na tym świat sie nie kończy.
12Neonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując