Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 10:53   #4471
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
iivii myśle , że ekstrakty . Spróbuj może odlać troche toniku i rozcieńczyć go wodą destylowaną albo hydrolatem Po paru dniach stosowania wróć do wersji pierwotnej. Może skóra się przyzwyczai i na większych stężeniach nie będzie robił się burak.
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ekstrakt na naczynka jest juz konserwowany więc może za dużo w sumie konserwantów. Ekstraktów też troszkę lepiej mniej w jednym toniku, jeżeli chcesz zużyc je wszystkie lepiej zrobic dwa toniki i używac na przemian (np. jeden rano, drugi wieczorem) niektóre ekstrakty powodują lekkie pieczenie (na początku używania) później to mija
przypomniałam sobie jeszcze jedna rzecz, jeżeli hydrolat jest z ZSK to jest duże prawdopodobieństwo, że też jest zakonserwowany
Rzeczywiście chyba rozcieńczę trochę tego co namieszałam hydrolatem. Zobaczymy co się stanie. Jak to samo to spróbuję porobić małe porcje z każdym ekstraktem osobno i może wtedy wykryję czy to coś konkretnego mnie czerwieni czy po prostu przeładowałam tonik.

Za to balsam wyszedł super . Do BD dodałam ekstrakt wyszczuplający i ekstrakt z kawy. Jest trochę rzadki ale za to szybko się rozprowadza. Zobaczymy czy jakieś efekty będą po dłuższym czasie.

Odżywka do włosów w sprayu też niezła. Włosy błyszczące. Zobaczymy na dłuższą metę jak będą reagować włosy. Dałam do niej jedwab i keratynę. W związku z tą porowatością włosów chciałam zobaczyć jak się zachowają. Jakoś ciężko mi określić swoje włosy w tym kryterium...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora