Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 08:42   #4488
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Miałam je parę lat temu Razem z kremami. Po miesiącu dostałam uczulenia, ale nie wiem od czego konkretnie, więć postanowiłam pojedynczo popróbować No i wtedy cały miesiąc skóra była ładna, bez zaczerwienienia.
Po pół godziny od przetarcia tonikiem plamy zeszły, dziś rano mam zupełnie normalną skórę w kolorze, a w dotyku wydaje się bardziej nawilżona Taka reakcja chwilowa jest normalna? Używać dalej czy potem będzie coraz gorzej?

YR ma tą jedną serię bio, dokładnie Szkoda, że tak w niej mało produktów. Ale generalnie reszta kosmetyków też nie jest aż tak zła, mają skiepszczone składy, ale też trochę dobrego w nich jest. Wybierając między drogeryjnym Garnierem a YR wzięłabym zdecydowanie YR.
Mi się wydaje, że to przez olejki eteryczne. Ten tonik praktycznie składa się z wody, hydrolatów i olejków. Ech, ech, jestem skazana na dalsze poszukiwania toniku? Sam hydrolat (np. z pszenicy samopszy) jest w stanie nawilżyć skórę?
Gayenko, a woda do demakijażu nadawałaby się jako tonik?
Myślę, że nie ma co się zrażać i za dzień dwa znowu użyj

A wg mnie niczym się YR nie różni od L'oreali i Garnierów
Korah jest offline Zgłoś do moderatora