Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 22:20   #2122
Thornfield
Przyczajenie
 
Avatar Thornfield
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXIV

Odbudowywałem się 3 długie i bolesne miesiące. Bolesna świadomość nagłego braku akceptacji drugiej osoby zdawała się zanikać, żal, osaczające poczucie samotności to wszystko powoli wydawało się zamazywać, wygasać.

Dziś z grupką znajomych i byłym do którego wróciła dosiadła się obok naszego stolika udając przed facetem i innymi że mnie nie zna.

Wszystko zwaliło mi się na głowę od początku, cały bół, wszystkie złe emocje które tak bardzo przeszkadząją w codziennej egzystencji powróciły i nie wiem jak sobie poradzę.


Zastanawiam się tylko jakim trzeba być człowiekiem żęby postępować w taki sposób, brakuje mi słów.

Jestem dojrzałym i wartościowym człowiekiem, chcę otoczyć uczuciem równie wartościową kobietę, których jest wiele a trafiam na coś takiego

Mam wrażenie że pechowym zrządzeniem losu mijamy się na tym świecie - My, wartościowi ludzie z jakimkolwiek poczuciem szacunku do siebie.

Czuję się strasznie, pewne rzeczy nie mieszczą mi się w głowie co raz bardziej zrażam się do jakichkolwiek relacji z kobietami i nie wiem jak stłumić te emocje...
Thornfield jest offline Zgłoś do moderatora