Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-07, 21:04   #4960
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
polazłam do tk max (jak prawie codziennie ostatnio) poszukianiu litrovvego mydła i szamponu, bo cos się nam kończą povvoli a zapasóvv brak.
ale nie było, była dostavva kosmetykóvv; vvyrvvałam lasce vvykładającej tovvar mydełko pół litrovve (lepszy rydz niż nic) i deo sprayu.

edit. Nie iem, po co mi to deo, bo zapasy Schmidtsa mam roczne (najmniej) a dzieciaki moje jednak vvybrały vvolność w postaci dezodorantów Nuxe chyba naturalna ciekawość się vve mnie obudziła - żeby spróbovvać czegoś novvego...

muszę jeszcze raz dziś iść tam, bo to był dopiero początek wykładania towaru
Ten Sukin jest z TK Maxx?! Wygląda bardzo dobrze! Bo ostatnio miałam wrażenie, że były jakieś uszkodzone opakowania...

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wiem ze sprawdzonego źródła, że Dr Organic zostaje w Polsce
To, że znikają, to były jakieś plotki.
Tak? Serio? No to się cieszę, bo właśnie słyszałam coś przeciwnego, że zwijają się z Polski, ale nie wiem, czy to wiarygodne źródło było...

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecacie z Naturativ kosmetyki dla dzieci?
Ja polecam Naturativ dla dzieci. Używamy w rodzinie i wszyscy są zadowoleni Mam teraz płyn do mycia ciała i oliwkę. Najwolniej schodzi krem pieluszkowy. W sumie jest nam zbędny.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora