Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktos z was rzucił studia?...I co potem? Jak wam sie układa?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:20   #58
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Ktos z was rzucił studia?...I co potem? Jak wam sie układa?

Ja rzucilam studia po drugim semestrze, w ogole cala moja historia ze studiowaniem nie byla w ogole przemyslana, wyladowalam na filologii polskiej, tylko dlatego, ze w liceum bylam w klasie humanistycznej... I kierunek okazal sie zupelnie nietrafiony, nie chcialam zostac nauczycielka, a po polonistyce zbyt wielu mozliwosci czlowiek nie ma... Rodzice przyjeli to dosc spokojnie, chociaz nie ukrywali rozzalenia. Skonczylam potem studium turystyczne i wyjechalam do Holandii, gdzie poznalam fajnego chlopaka, wyjechalismy razem do Portugalii (jest Portugalczykiem)
Od dwoch miesiecy jestesmy malzenstwem Nauczylam sie portugalskiego, teraz ucze sie francuskiego, bo mieszkamy w Szwajcarii i to jest to, co naprawde lubie robic
Czy zalowalam kiedykolwiek ze rzucilam studia? Nigdy. Przeciez gdydym tego nie zrobila nie bylabym teraz taka, jaka jestem, nie poznalabym mojego meza, nie przezylabym tego, co przezylam. Jednak bardzo chcialabym uzyskac tytul magistra, jeszcze skoncze kiedys studia.
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując