Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 21:08   #42
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez f _ c k yea Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma konto w Alior Sync i mógłby coś więcej powiedzieć? bo mają super ofertę, ale boję się haczyków
Mam konto w Alior Sync. Ogólnie polecam. Zdecydowałam się na to konto, ponieważ wcześniej proponowali bardzo korzystny program cashback czyli zwroty 5% za transakcje internetowe. Teraz zmieniły się zasady, ale zawsze coś tam można "ugrać". Bezpłatne wypłaty z bankomatów (podobno za granicą też, ale tego jeszcze nie sprawdziłam), kilka bezpłatnych ekspresowych przelewów za friko, ogólnie krajowe przelewy też bezpłatne, karta za darmo. Mi odpowiada.
Podoba mi się bardziej niż mBank, który mam już od 13 r.ż....

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja mam mbank. Bardzo sobie chwale, przelewy mam za darmo, wyplaty z 4 roznych bankomatow, ktore sa w kazdej galerii. Tylko troche problem mam z wplatomatami przprowadziłam sie teraz i w poblizu nie mam wplatomatu, a mbank nie ma kas w swoich oddzialach
w mBanku możesz za darmo wypłacać z bankomatów sieci Euronet a wpłacać w wpłatomatach dedykowanych dla mBanku ( na takich śmiesznych stanowiskach) lub w wpłatomatach banków takich jak Multibank (bo i mBank i Multibank to część grupy BRE Bank i pieniążki są od razu księgowane na koncie/ tak jak byś wpłacała do mBankowego wpłatomatu)
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując