Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-28, 23:45   #56
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Najlepsze konto bankowe - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez maartolina Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku nadal nie wiem, który bank wybrać, ale z racji tego, że idę na studia to będę musiała coś postanowić. Moi rodzice mają w Banku Spółdzielczym konto i z tego co wiem to jest tam dużo opłat, dlatego obawiam się, że i tak nie będą mi przesyłać pieniędzy na moje konto, bo zwyczajnie nie będzie się im to opłacać.
Ja dalej obstawiam mbank Zobacz czy masz wplatomat w miejscowosci , ktorej studiujesz. Jezeli chodzi o rodzicow to w banku spodzielczym przelew kosztuje 2 zl , wiec nie jest to na tyke zabojcza kwota by nie mogli Ci robic co miesiac przelewu . W mbanku jest wszystko za darmo , o ile robisz miesiecznie operacji karta na kwote min, 100 zl .
Chociaz powaznie zawiodla sie na tym banku w te wakacje wyplacaja pieniadze za granica, zawsze bylo bez ekstra prowizji , a ze od maja zmienili to zaplacilam spora oplate od wyplaty . Gdybym wiedziala to bym zaplacila karta , no a slabo mi sie robi na mysl , ze bede musiala czytac te ich ciagle zmieniajace sie tabele oplat i prowizji, zeby drugi raz tak sie nie sparzyc .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując