Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 21:42   #812
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A Nouvelle Vogue nie jest gdzieś w zestawie świątecznym?

Neath, Intoxica jest bardzo fajnym kolorem, co prawda nie jest to jakiś niebiański szał, ale całkiem twarzowa. W zasadzie to swatche dobrze oddają jej odcień.
Claretcast z liptensity - też ładny, taki inny kolor (przynajmniej na tle mojej kolekcji). Wykończenie jednak troszkę pływające.
Poza tym wzięłam sobie casual color - Weekend Getaway, bardzo twarzowy kolor zwłaszcza pewnie świetnie wypadnie na jasnej karnacji, ale Ty chyba nie przepadasz za kremowymi kosmetykami?

Ciekawa ta kolekcja Nutcracker, ale jest bezkresna jak ocean Strasznie dużo rzeczy
W zestawie nudkowym jest

Dziękuję za opinię

Jak Intoxica wypada w porównaniu do RR?

Hehe, wykończenie Liptensity dla mnie też jest niecodzienne, bo zwykle używam matów, ale z konturówką jest do ogarnięcia Można jeszcze lekko chusteczkę przyłożyć zawsze. Na plus jest to, że długo się trzyma.
Claretcast testowałam tylko na dłoni, ale kolor wydał mi się fajny, trochę jak Tumultous Pink EL. Ja się skusiłam na Marsalę

Gubię się też w tej kolekcji świątecznej
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
20 października Za granica jest pre sale nowych rozswietlaczy Extra Dimension ( te złote, fioletowe, różowe) i nowych Strobe Cream.
Ciekawe czy u nas beda w listopadzie czy jeszcze pozniej.
U nas może od listopada? Jeden rozświetlacz bym przygarnęła, może Strobe też.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie tylko ze strobe tak jest, trochę to mało logiczne, ale ja się cieszę, bo używam kremu regularnie i taka cena mniej boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego zawsze kupuję travelki. Tu nie będzie wyboru ale może jak mnie któryś kolor zachwyci, to kupię, bo Strobe jest bardzo wydajny.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wlasnie obejrzałam u Kryski Swatche świątecznych cudeniek i jakos odechciało mi sie na razie zestawu ze szminka w płynie, mocno sie bede zastanawiać nad jego zakupem. Bo w jakiejś innej limitce jest ciemny kolor tej szminki duzo fajniejszy. No i ta zwykła szminka podoba jest do takich, co sporo ostatnio było. Nad cieniami mysle, ale nic nie urywają - mnóstwo lustrzakow takich se. Duo za to chyba wezmę oba
Mnie się szminka podoba z tego zestawu, ale muszę Oh Lady potestować, bo boję się, że będzie się nierównomiernie nakładał
Ostatnio się tak załatwiłam Inglotową szminką w płynie z nowej kolekcji. Poszłam na szybko wypróbować, a okazało się, że bardzo brzydko wygląda na ustach, nierównomiernie się nakłada, tworzy zacieki itd. Za to trzyma się jak przyspawana. Ledwo olejkiem ją zmyłam, chyba ze 3 waciki zużyłam w salonie.

Cienie mnie nie kręcą jakoś. Żadna paletka do mnie nie woła

Jaśniejsze duo wezmę W tym drugim ciemniejsza część mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Haha ej podwyższyli o 1 zł już to na pewno dlatego

Ja mam oba akurat Ale nawilżajacy średnio pod makijaż lubię, bo trochę za tłusty jest teraz jeszcze Oil Control kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oil Control mi się jakoś nie sprawdza
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jakby co to słoczyki rozświetlaczy tu o:
https://www.instagram.com/p/BLgf0BJB91L/
neath jest offline Zgłoś do moderatora