Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-12, 14:23   #154
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 40

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;75424821]A co konkretnie chcesz osiągnąć? Ja mieszkam za granicą i korzystam, natomiast jestem jedną z z chyba 5 osób użytkujących jedno konto i nigdy nie musiałam go zakładać Z tego, co wiem, na początek jest jakiś okres próbny, za który nie płacisz, ale nie wiem czy coś się nie zmieniło.
Jeśli chodzi o dostęp na stronę polską, to jeśli już masz konto, możesz skorzystać z VPN, ale wówczas nie będziesz mogła obejrzeć nic poza samą zawartością serwisu, która jest różna w różnych krajach. Zapewne są jakieś metody oglądania treści z innych państw niż to, w którym przebywasz, ale nigdy nie musiałam używać.[/QUOTE]

Konkretnie chce zobaczyć jak wygląda polska strona i skorzystać z tego próbnego miesiąca i ewentualnie go wydłużyć.
Co to znaczy ze będę miała dostęp tylko do zawartości serwisu? Do czego jeszcze miałabym mieć dostęp?
Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Żeby dla Netfliksa wyglądać jak z polski, to trzeba VPN-u (tak, to to samo, co Ci polecałem wczoraj w kwestii próby obejścia ograniczeń dla strony Ryanaira )
Czemu takie portale nie pozwalają komukolwiek na świecie miec dostępu do takiej wersji językowej jakiej te osoby potrzebują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora