Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak zostać cukiernikiem???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 10:08   #8
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: jak zostać cukiernikiem???

Witam,
ja ukończyłam ogólniak i teraz mam zamiar uczyć się na cukiernika. Znalazłam taką szkołę, która robi m.in. kursy kwalifikacyjne z zakresu szkoły zawodowej, na cukiernika również. Właśnie wysłałam im maila z pytaniem o koszty, czy można się uczyć weekendowo i czy trwa nabór w moim mieście.. czekam na odpowiedź. Jak ją otrzymam, napiszę szczegóły.

http://www.profesja.edu.pl/cukiernik,540.html

Z takiego kursu właśnie mam zamiar skorzystać.
Potem chciałabym się załapać gdzieś na staż pod okiem cukiernika. No a potem to już mam nadzieję polecę. ;]

Pozdrawiam ludzi, z którymi łączy mnie marzenie.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nili Pokaż wiadomość
hmm ja zostałam cukiernikiem zaraz po ogólniaku pracuję już jakieś 2 miesiące. Tylko, że ja pracuję przy dekoracjach, więc wystarczyło że mam jakieś tam zdolności manualne. Oprócz dekoracji od czasu do czasu wykańczam też torty, te wymyślne.
Czy takiej dekoracji nauczyłaś się sama? Robisz jakieś dekoracje z lukru, czekolady np.? Czy to są takie wymyślne rzeczy jak np. kwiaty, postacie z bajek? Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Marzę o tym, żeby czegoś takiego się nauczyć.
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując