Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-27, 07:06   #657
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytuję od końca ale to tam, mało ważne.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
o, a ja go używam kilka m-cy i uzupełniałam 2 razy tylko
co paznokieć to opinia
Malinko a masz porównanie z tym Sensique? Ale właśnie z takim jak go w zeszłym roku kupiłam... Dla mnie różnica ogromna. Dla odmiany z tego pędzelka na olejek jestem zarąbiście zadowolona, żeby nie było że te chińczyki takie niedobre Uzupełniłam sobie, ale jak mi szlag trafi kiedyś opakowanie to kupię kolejne na pewno
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Preziu, no co tu dużo mówić - po prostu rządzisz
co jest jasne wszem i wobec na całej Kuli Ziemskiej i w caluśkim Juniwersie!

W dniu Twojego święta, Miłościwie nam maluczkim Panująca, życzę Ci żebyś rulowała roztropnie i aby Twym poddanym nigdy nie zabrakło opromieniającego blasku Twego carskiego oblicza!


Wybacz najmocniej niechlubne spóźnienie i niedoróbki Twej niegodnej służebnicy
Czaaad Zarąbiste, kula ziemska szczególnie
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A dla mnie one nie są szczególnie kwaśne. Tak tyci tyci Temat żelków to mój konik
Władzo jakie kwaśne, najkwaśniejsze żelki Władza poleca?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Preziu!!! Ja ze spóźnionym mani dla Ciebie!
Nie jest może jakieś hiper ekstra, ale mam życzonka

Duuuuużżżżooooo lakierów - bo to najważniejsze! Pięknego mani za każdym razem i zawsze humoru tak kolorowego jak nasze pazurki Spełnienia marzeń Kochana!
Śliczne, takie nostalgiczne, kobiece i romantyczne
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43007679]
Ja mam beznadziejne paznokcie.Jak patrzę na inne migdałki to moje przypominają szpice [/QUOTE]
Bzdurzysz
Następnym razem może ociupinkę łagodniej spiłuj na próbę, ja na początku piłowałam ostrzej niż teraz a potem paznokcie same się jakoś... ułożyły pod migdałki. A poza tym to tylko wrażenie masz pewnie... jak to na początku. Oswoisz się.
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Heh, Wy się zajadacie czekoladami, a ja wciągnęłam kromkę ze smalcem A w życiu smalcu nie lubiłam
Też wolę smalec od czekolady
I śledzie w occie, kapustę kiszoną... cokolwiek co kwaśne, słone.
Słodycze to tylko raz w miesiącu, ale to nie ja, to moje hormony ją jedzą
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kochany Preziu

Z okazji Twego święta życzę Ci wszystkiego lakierowego, kilku wiernych, sprawdzonych przyjaciół, pięknych pazurków przez cały rok i wiary w siebie bo jesteś cudowną, piękną kobietą
Jeszcze taz 100000000 buziaków i tulasków

Wiem, że kochasz blink więc moje mani, especially 4 You
Aguś cudnie Ci w tym blinku
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Preziu Kochany
Życzę Ci wszystkiego co najsłodsze abyś dążyła do celu i spełniała marzenia
Abyś miała wszystkie wymarzone lakiery i ozdoby Abyś zawsze była uśmiechnięta i sypała swoimi żartami na prawo i lewo Specjalnie dla Ciebie krówka i króliczek w towarzystwie kropek Mam nadzieję, że Ci się spodobają
Słodziaki Ślicznych kolorów użyłaś.


Trzy razy wczoraj zmywałam mani. Najpierw normalne, które nosiłam od prawie tygodnia, potem piaskowe, a na końcu coś co miało być dla Prezia ale stwierdziłam, że jest beznadziejne... Na szczęście od wczoraj zieloność już mi trochę zeszła, pora się brać za Preziowe mani.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora