Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 09:52   #424
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A przy niej jakie występują rewelacje ? Buraczenie, pieczenie Jak trzeba wtedy postępować z buzią ? Filtry i coś jeszcze ?
Mariolka - smarowałam się raz na wieczór, skóra początkowo piekła, była ściągnięta jakbys się posmarowała białkie kurzym. Neo jest w postaci żelu o nieprzyjemnym zapachu. Skóra po 2 lub 3 dniach była wysuszona, znikły wszystkie wypryski, grudki itp. leciutko się zaczęła łuszczyc ale tak jakbys zrobiła sobie porządny peeling. Rano nakładam krem teraaz kod młodości i tyle, nie piecze i nie swędzi. Ja do tej pory nigdy nie stosowałam żadnych filtrów, teraz się rozglądam za jakims konkretnym, no ale na lato będę używać, bo teraz po neo nie wstydzę się wyjśc bez makijażu. Owszem lekko plamy są widoczne, ale nie tak jak wcześniej. Myślę, że terz neo zamienie na pigmanorm, już mam na allegro wypatrzony, troszke sie obawiam bo można go stosować tylko na plamy, a neo stosowałam na całą twarz przez co zmarszczki nieco się spłyciły.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja po neostracie nie miałam niczego-ani pieczenia, ani łuszczenia, ani schodzenia plam...
Beata a jaka miałas neostratę, bo to ma znaczenie.
Ja mam HQ skin lightening gel z PH 10 i dla mnie jest rewelacyjna
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując