Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-13, 13:02   #1633
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Wrzucam porównanie 3 pudrów z Couleur Caramel. Najbardziej miałki, transparentny i taki no jedwabisty jest puder jedwabny. Puder biomineralny ma najwięcej koloru, u mnie na ręce wybija podtony pomarańczy (czego nie udało mi się złapać na zdjęciu), jednak po roztarciu robi się bardziej beżowy (taki jak na zdjęciu), dla mnie jest za mało żółty. I ostatni, prasowaniec, jest najbardziej żółty z całej trójki i jedynie co mogę o nim powiedzieć po 1 dniu stosowania, to, że póki co ładnie się wtapia w skórę tak jak pozostałe i ma naprawdę bardzo ładny odcień, jednak (dla mnie) nie ma on bardzo mocnego krycia, raczej określiłabym go jako średnie.
dzięki
myślę, ze dobrze że wzięłam jedwabisty, ja nie lubię koloru w pudrze wykonczeniowym
kiedyś używałam transparentnego pudru Nars (konwencjonalne kosmetyki) był właśnie na oko biały, a na twarzy nie dawal zadnego koloru, matowił ale w taki subtelny sposób, oraz rozświetlał, ale również niesamowicie subtelnie (o żadnych drobinkach mowy nie było), liczę na podony efekt
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora