Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-13, 12:52   #25
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

mala_a_gosia , dobreee to ja sie pochwale swoimi obserwacjami ;dtroche podobnbymi wlasciwie do Twoich

trzeba wyczaić jego wzork
bardzo czesto chłopak patrzy sie na ciebie ukradkiem a jak to zauważysz i sie odwrócisz to:
a)albo patrzy sie dalej tak go zamurowało
b)odrazu odwraca głowę gdzie indziej
c)zaczyna sie usmiechać


i analogicznie jeśli chłopak robi:
a) to znaczy że jest typem romantyka i inne sygnały jakie może wysyłać to:
-siadać ciągle koło ciebie
-gdy prosi cie o coś to takim wzrokiem jak biedny piesek
-stara się zagadać do ciebie nawet o najwieksza pierdołe
b)jest nieśmiały...to chyba najgorszy rodzaj jaki może być przynajmniej dla mnie; może on robić następpujące rzeczy:
-patrzec sie ukradkiem
-i mimo że sie patrzy to do ciebie nie zagada ani nie usiądzie co gorsza nawet sie nie usmiechnie dlatego to najtrudniejszy typ
co musisz zrobić? pokazać mu że go lubisz usmiechnij sie od czasu do czasu (jak sie zmiesza to znaczy że to to:P) zagadywać (jak zacznie gadać bez sensu to również znaczy że mu sie podobasz) osobiscie wybitnie nie lubie tego typu
c)odważny
-patrzy sie na ciebie a gdy to zauważysz usmiecha się jak najpiekniej potrafi,
-gdy tylko jesteś w polu jego widzenia odrazu sie na ciebie patrzy
-wie co lubia dziwczyny dlatego czasami udaje ze cie nie widzi ale spoko...to tylko takie bajerowanie w głębi duzy mógłby patrzec sie na ciebie dzień i noc tylko nie chce zeby bylo po nim tak bardzo widać że m sie podobasz

zazwyczaj takim typem są przystojni faceci oblegani przez dziewczyny wiec musisz udawac że cie aż tak bardzo nie interesuje cały szkopuł tkwi w tym że im bardziej go olewasz tym bardziej go intrygujesz i pociagasz ;> ale bez przesady nie ignoruj za bardzo bo pomysli ze cie nie interesuje
po prostu patrz sie na niego i odwdzieczaj sie slodkim usmiechem za slodki usmiech zagaduj też czasem jak tylko możesz
i pisz z nim przez gg...pzydaje sie


brr...wygląda jak moja notatka z biologii ;P
a wiec wiedza smiley na temat PODOBANIA ;P

w ogole teraz mam niesmiałęgo :| jego (i zarazem moj) najlepszy przyjaciel o tym wie wiec mi powiedział to i owo tylko ze bardziej niesmialego faceta jeszcze nie znałam gada ze mna tylko jak jestem sama...a to sie rzadko zdarza niestety...jak stoje chociaz z jedną osobą to w zyciu nie podejdzie...tylko stoi i sie patrzy...
znowu ci pewni siebie chociaz fajni bo latwo wyczaic to mnie nieraz masakrycznie wkurzają;d bo nie lubie byc kolejną ich fanka :P ale to czesto nie wychodzi niestety bo jak obczai ze c i si nie podoba to zrobi wszystko zeby tak byylo ale moge sie mylic ;d
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując