Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze balsamy do ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-15, 10:47   #6
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

ja próbowalam juz chyba kazdego balsamu dostepnego w sklpeach kosmetycznych:
Za godne polecenia uważam :
-Garniera zółtego, pomarańczowego(tego do wrazliwej) i czerwonego tego z olejkem z owoców(swiebie nawilza)
-Avon, Naturals-migadłowy-oj ten zpaach
-Dove z jedvabiem-w lato jest po nim cudowna skora :O bo ma złote opiłki takie bardzo delikatne i na słoncu sa widczne;D jest cudowny moj ulubiony na lato
-wszytskie inne balsamy Dove
-L'oreal Nutri Soft do skory suchej i bardzo suchej ...fajnie pachnie
-J&J są świetne wszyste cudownie pachna i skora jest po nim jak aksamit
-Juz dalej nie pamietam co miałam;-) teraz aktulanie mam Naturalna Avonu i na noc Nowosc Granatowy Regenerujacy Balsam Dobe jest fajny nawet ładnie pachnie
NIE POLECAM!!:
-czerwonego Garniera tego z lisciem z klonu-zapach jest poprostu najgoerszy jaki mogłby byc...na skorze pod wpływem ciepła pachnie jak ryby :-(
-Lirene---ja ich osobiscie nie lubie;-)
-Dobe zeul ujedrniajacego---klei sie na skorze:/
-Balsamów i kermów do ciała FRUTTINI...jedyne co to pachna, ale nic poza tym:/i to niekotre pachna nie zbyt ładnie
-Ogolnie balsamy avon sa dla mnie raczej tylko zapachowe...a ja stawiam tazke na skutecznosc i pielegancje ksorylUbie tylko migdałowy bo ten zapach mnie zniewala
-Nivea mleczka do ciała...moze i nawilza...ale zostawia bardzo tłusta warste i bardzo ciezka sie wchłania no i ciezko go rozsmarowac:/
-Nie polecam L'oreala Nutri Soft+ Ujedranianie )taki z dozownikiem)..nie polecam ze wzgledu na zapach.;/na skorze po jakims czasie nieprzyjemnie pachnie:/

Zawsze chciala skusic sie na jakis balsamik z wyzszej półki np Biodermu ale to 130zł:-(jak patrzyłam ostatnio w drogeri.Probowlayscie kiedys te "lepsze" balsamy??
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując