Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-09, 23:11   #19
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez elly2
troszke jest mi wstyd sie przyznac, bo jakby nie patrzec jestemy razem 3 lata - roznie ludzi na to patrza...
Nie wiem z jakich powodów nadal jesteś dziewicą, ale myślę, że bez względu na to czy wynika to ze świadomie podjętej decyzji czy z problemów (w które oczywiście nie chcę wnikać), na pewno nie powinnaś wstydzić się dziewictwa

Jeśli chodzi o mnie, to straciłam dziewictwo mając 18 lat z chłopakiem, który rzucił mnie niedługo po tym. Wtedy wydawało mi się, że tego chcę, jednak z perspektywy czasu myślę, że po prostu mnie wykorzystał. Zrobił "swoje" w ogóle nie troszcząc się o moje potrzeby i na tym się skończyło. Pomimo tego, że nie poczułam żadnego bólu fizycznego, nie wspominam dobrze mojego pierwszego razu. Tak jak napisała jedna z Wizażanek, również i dla mnie było to po prostu przerwanie błony dziewiczej (tak naprawdę nie wiem czy w ogóle nastąpiło, ponieważ nie krwawiłam).

Prawdziwy pierwszy raz przeżyłam z moim obecnym TŻ, z którym jesteśmy prawie póltora roku i zanosi się na kolejne wspólnie spędzone lata
vretka jest offline Zgłoś do moderatora