Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-09, 19:56   #53
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Witam na nowyn watku


parówki Sokołów? Muszę takich poszukać...
Ja kupuję zawsze drobiowe w Biedronce...
Już nawet nie będę czytać co tam napisane....a mam pól paczki w lodówce....Tz uwielbia- zjada nawet na zimno.....(ble- nie dałabym rady bez grzania)
w biedronce maja parówki z szynki z sokołowa od niedawna, właśnie dzisiaj zakupiłam i spoko bo jest 93% mięsa

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
To teraz czekamy na więsci z porodówki! Moze prosto po lekarzu pokjedziesz? A jak sie na bóstwo zrobiłas to moze się synus zdecyduje!
kurcze dalej nic zero skurczów, szyjka trzyma...a juz miałam nadzieję że coś się zacznie dziać bo od wczoraj mam bardzo częste twardnienia.... w niedzielę idę na oddział na ktg bo mój gin ma dyżur i wtedy zobaczymy... tp z usg wychodził mi na 5maja dlatego tak się nakręciłam a tu się okazuje że na te terminy nie ma co patrzeć...

chyba posłucham rad gina i zmolestuję tż-ta ... co prawda mam opory bo nie pamiętam już jak to się robi no ale ...
__________________
02.01.2011

mamusia najszczęśliwsza na świecie
14.05.2012 Mikołaj

Edytowane przez aaaggusia
Czas edycji: 2012-05-09 o 19:59
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora