Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 07:21   #4021
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bioderma sensibio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:29 ----------


W tamtym roku box byl we wrzesniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/URL]


Ja też czekam na warzywa, oby były bardziej dorodne, niż te podsuszone latem

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ten zaskroniec mówi to mnie "dziewczynko"

Ale chyba coś w tym musi być, bo jak ostatnio biegłyśmy z koleżanką, to przed nami zatrzymało się auto, my już klniemy pod nosem (nienawidzimy jak ktoś na nas trąbi, a często nam się to zdarza, szczególnie kierowcy tirów sobie to upodobali), a tam... licealiści! I to chyba świeżo po prawie jazdy

Za chwile odjechali, pewnie zobaczyli nas z przodu

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------



A uciekaj z tym wstrętna kusicielko
Dobrze, że nie widziałam tego wczoraj

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------



Ja tam najbardziej lubię Garniera, wcześniej często używałam Dermedic, ale nie domywa tak dobrze jak Garnier. Miałam też Vichy kilka razy i był ok, ale i tak wolę Garnier
Teraz mam zielony Garnier też się sprawdza.

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------



A mir az olej kokosowy tak wlazł w oczy, że nie mogłam ich domyć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora