Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-15, 10:15   #17
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Etrusca Pokaż wiadomość
Anecka, znalazłam próbkę In The Buff, jutro spróbuję zrobić swatch.
O! swietnie, w takim razie czekam

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja również dołączam sie do wątku LL, gdyż w piątek dostałam próbki, a dziś przenosiłam je na twarzy i muszę przyznać , że wyglądają lepiej niż EDM (choć do EDM mam wielki sentyment beginnera ) a już znacznie lepiej niż Joppa !!. Mają bardziej kremową konsystencje. Dobrze się rozprowadzają flat topem ,długo trzymają sie na twarzy, i primer matujący też zdaje sie dobrze dzialać (choc musze jeszcze potiwerdzic te testy - raz to za malo ) Kolory Warm Peach sliczny raczej jasny - ale za ciemny jak na mój gust dla bladziochow - dla mnie troszeczke za jasny ale popcorn z kolei nieco zbyt ciemny - w połączeniu są bardzo fajne i mają delikatne zółte tonacje. ( Z edm - używam ostatnio Golden light pomieszane z Winged buttter
Dla mnie joppa to totalna porazka. .tym bardiej ze kolory ktore wzielam sa w zoltych tonach :/ no ale niewazne, czekaja na wymianke
Czy masz porownanie LL do Lumiere? bo Lumeire wydaja mi sie kremowe, nie daja pudrowego efektu..

Kurna dzis poprosze kumpla zeby mi kupil, tym bardziej ze chyba free delivery w UK jeeeeny zamowilabym cale opakowanie, albo kita za 34.. kumpel ma wobec mnie dlug wdziecznosci to musze to wykorzystac hehehehehe
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując