Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta 1500 kcal!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-28, 09:24   #6
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Dieta 1500 kcal!

Cytat:
Napisane przez AnnaN7 Pokaż wiadomość
Ja również od niedawna ją stosuję Do tego dołączam codzienne ćwiczenia tak 30 min biegu i 15 min kalimatka jestem bardzo ciekawa efektów

Od kiedy stosujesz dietę? Ja ostatnio miałam okres kompulsywny i przytyłam z 3-4 kg, teraz muszę to zrzucić plus 4-5 kg, które zostały mi po hormonach. Mogłabyś napisać jak wygląda taki Twój przykładowy jadłospis?

Mój dzisiejszy:
Przed śniadaniem 1/2 szklanki kefiru

Śniadanie (9:30): 3 łyżki komosy ryżowej, 2 łyżeczki pestek dyni, łyżeczka ksylitolu, starte jabłko, po szczypcie kardamonu i cynamonu.

II śniadanie (12:00): surówka z kapusty pekińskiej, cebuli, papryki, z dodatkiem kiełków rzodkiewki, przyprawiona kozieradką, bazylią, majerankiem, pieprzem cayenne, z dodatkiem świeżego czosnku i łyżka oliwy z oliwek,2x kromka chleba żytniego razowego na naturalnym zakwasie z pastą sojową, posypane przyprawą gomasio.

Obiad: leczo jarskie (cukinia, cebula, czosnek, pieczarki, czerwona papryka, por), 4 łyżki makaronu z pełnego ziarna.

Kolacja: 2 łyżki twarogu półtłustego, 2 orzechy włoskie, odrobinka miodu tylko do posmaku, 2x kromka chleba razowego żytniego na zakwasie.

No i ja muszę zjeść pasek czekolady dziennie (około 80 kcal), to mi pomaga nie wpadać w kompulsy i na razie nie mogę z tego zrezygnować.
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując