Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-25, 19:37   #3121
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
kasiek1122 możesz coś napisać o tym różu do policzków w lakierze Oriflame? Bardzo mnie ciekawi ten kosmetyk
róż jest dość rzadki, łatwo się rozprowadza, niestety krótko się trzyma pachnie jak podkład visions czyli średnio ciekawie. Nadaje bardzo delikatny kolor. Uzywam go na podkład i nie mam problemów z nakładaniem

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
jak oceniasz blyszczyk lancome ze zlotymi drobinkami? czy sa one wielkosci brokatu???
W sumie mozna powiedzieć, że są wielkości drobinek brokatu, lub troszkę mniejsze. Ogólnie błyszczyk jest przezroczysty na ustach i mienią się jedynie te drobinki. Błyszczyk jest dość gęsty, szybko schodzi i niestety nie pachnie powalająco, mnie ten zapach męczy. Smak słodkawy.

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
kasiek1122 powiedz mi, proszę jak się sprawuje żel rozświetlająco-brązujący Arbian glow z avonu i roletka z błyszczykiem też z avonu ?? bo widziałam w ofercie promocyjnej w bardzo niskiej cenie oba te produkty i zastanawiam się nad kupnem
Rozświetlacz AG jest bardzo fajny nadaje konkretny kolor, ale trzeba uważać przy nakładaniu, żeby nie zrobić plam. Trzyma się dość długo, nadaje taki troszke metaliczny odcień, ja stosuję go punktowo. Bardzo wydajny, nie podoba mi się tylko zapach - jest okropny, taki kwaśny jak ocet

co do roletki to chodzi Ci o tą treselle albo perceive, tak? Błyszczyk jest taki sam jak wszyskie avonowskie, lekko różowy, ładnie pachnie, słodki, trzyma się stosunkowo długo. Co do perfumek szybko się ulatniają. Ogólnie fajny gadżet do torebki.

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
kasiek jakie to numery różów burżuja?
52 i 57
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora